📦 Doprava již od 49 Kč! 🚚

Oznámení těhotenství, originálně.

Oznámení těhotenství je důležitým okamžikem, který si každá nastávající maminka pamatuje celý život. Existuje mnoho způsobů, jak tuto radostnou zprávu sdělit svému partnerovi, rodině, kamarádům, kolegům a dalším blízkým. My se koukneme jak oznámit těhotenství kreativními způsoby, dle toho komu ji sdělujeme.

Oznámení o těhotenství partnerovi.Skvělý táta post

Sdělení radostné zprávy o těhotenství partnerovi je důležitým okamžikem ve vašem vztahu. Existuje několik originálních způsobů, jak tuto novinku oznámit.

Jednou z možností je dárek, jako jsou dětské body s nápisem ,,Ještě se moc neznáme, ale už teď vím, že jsi skvělý táta". Tato gesta mohou být velmi dojemná a pomohou vytvořit nezapomenutelný okamžik. Nastávajícího tatínka povzbudit a dojmout. Oznámení těhotenství partnerovi je začátkem nové etapy vašeho života.

 

Oznámení o těhotenství rodičům.body černé povýšení na prarodiče

Když zjistíte, že čekáte miminko, je to nesmírně vzrušující okamžik. Jednou z nejhezčích věcí je oznámit tuto radostnou zprávu vašim rodičům - nastávajícím prarodičům. Existuje několik originálních způsobů, jak jim těhotenství oznámit.

Jednou z oblíbených možností je dětské body s nápisem "Byli jste povýšeni na prarodiče". Tato roztomilá varianta je skvělým způsobem, jak rodičům sdělit, že se z nich stanou prarodiče. Mohou si body nechat jako vzpomínku na tento zvláštní okamžik.

Ať už zvolíte jakoukoliv formu oznámení, je to skvělá příležitost podělit se o svou radost s těmi nejbližšími. Rodiče budou jistě nadšeni, že se z nich stanou prarodiče.

 

Oznámení o těhotenství kamarádům.

Budeme tři

Když zjistíte, že vás bude o jednoho více, je to skvělá zpráva, s kterou se chcete podělit i s vašimi kamarády. Jedním z originálních způsobů, jak oznámit těhotenství kamarádům, je dětské body s nápisem ,,Budeme tři".

Tento milý dárek nejen oznámí vaše těhotenství, ale zároveň vaše nejbližší přátele potěší. Při předání takového dárku můžete sdílet své nadšení a těšit se spolu na nového člena rodiny. Tento způsob oznámení těhotenství kamarádům je originální cestou, jak se podělit o tuto radostnou událost.

Oznámení o očekávání druhého přírůstku.

Pokud už jedno dítko máte, je to pro něj příchod sourozence nová životní etapa a prozatím neznámá role velkého sourozence. Můžete tak budoucího velkého sourozence zapojit již v prvních chvílích a oznámit těhotenství může "za vás". Není nic lepšího než mu pořídit naše dětské tričko ,,Velký brácha" či ,,Velká ségra".

Je možnost poté pořídit i body mladšímu sourozenci ,,Malá ségra"/,, Malý brácha" a vytvořit tak roztomilé sourozenecké duo._DSC0152

Oznámení o těhotenství za pomocí chlupáče.

Pokud vaší smečku již tvoří pejsek či kočička, lze je též zapojit. I pro ně je to novinka, ať už je to vítání nového člena smečky či změna rutiny, která s příchodem miminka může přijít. Chlupáči, kteří vyrůstají po boku dítěte jsou často jejich největší parťáci a učitelé. Ptáte se jak tedy je nevynechat z tohoto důležitého okamžiku?

S naším šátečkem ,,Chlupatý brácha" to bude krásný moment, který se dá zachovat navždy, díky tomu, že zvířátku šáteček zůstane a může mu být i nadále módním doplňkem. Navíc je oboustranný, takže mu parádu bude dělat i motiv na druhé straně.

 

Tip: A taky by to chtělo něco pro nastávající rodiče. K tomu nejlépe poslouží naše trička ,,Já jsem máma" nebo ,,Já jsem táta"