Od 14.6. do 22.6. neexpedujeme objednávky📦, jako kompenzaci pro Vás máme 🚚 DOPRAVU ZDARMA s PPL při objednávce nad 500,-. Děkujeme za pochopení.💗

O nás

Sen se proměnil v realitu….

Důkaz

Vše začalo v roce 2020, kdy jsem začínala s grafikou, ráda jsem si kreslila a chtěla nějak přenést mé návrhy do reality. Zjišťovala jsem během covidových opatření možné způsoby. Začala jsem tedy reklamními potisky, které jsem tvořila pro své okolí. Mělo to úspěch, ale mně se nelíbilo zpracování, původ a neznalost materiálu, který jsem používala.

Rozhodla jsem se tedy, že nechci být součástí této masové produkce textilu v nevhodných podmínkách. Místo toho chci vytvářet originální, zároveň kvalitní a udržitelné produkty. Přeci nechceme ty malé duše oblékat do nekvalitních materiálů, kůže je též orgán a zrovna ten největší. Tak by bylo na místě řešit nejen stravu, ale i materiál, ve kterém trávíme svůj čas.

Začala jsem pátrat po udržitelných alternativách a zjistila, že existují materiály, které splňují všechny tyto parametry, jsou šetrně k životnímu prostředí a navíc velmi kvalitní.

Ale jak začít? Neměla jsem skoro žádné zkušenosti s výrobou oděvu, pouze základy šití od maminky. Ráda hledám způsoby, ne důvody. Tak jsem začala hledat švadlenu, po nějaké době jsem našla moji momentální, která sídlí v Kutné Hoře. Společnými silami jsme daly dohromady střihy a pustili se do práce. Začali jsme tričkami pro dospělé, potom se dostali k dětským tričkum, body, psím šátečkům a nakonec slintáčkum. 

Chtěla jsem, aby trička měla jednoduchý design, ale zároveň byla stylová, moderní a originální. Trvalo to nějaký čas, několik špatných pokusů, ale díky vytrvalosti jsme vytvořily produkty, na které jsem pyšná a s radostí je můžu prezentovat ostatním.

Od té doby se pár věcí ve výrobě změnilo, zdokonalilo a stále zdokonaluje. Ale co navždy zůstane stejné bude množství lásky, které do produktů vkládáme.

 


Kvalita a originalita...

“BEAUTY IS IN ORIGINALITY.”
Mým mottem je “ Krása je v originalitě” a tím se též řídím, zároveň chci být šetřená k přírodě a hlavně naši kůži, je to jediný oděv, který nám slouží celý život. Produkty jsou z biobavlny, dětský textil je dokonce i nebělené, tudíž vhodné pro alergiky. Biobavlna je díky ručnímu česání a pěstování bez pesticidů šetrná k planetě i člověku. Produkty jsou zhotoveny zde v České republice, tudíž žádná masová produkce v nevhodných podmínkách. Zároveň jsou produkty potištěny autorskými motivy, tudíž  každý kus je originální, stejně jako vy!

                         Bavlna                                 Ikony                            pexels-anna-shvets-3845220