Od 14.6. do 22.6. neexpedujeme objednávky📦, jako kompenzaci pro Vás máme 🚚 DOPRAVU ZDARMA s PPL při objednávce nad 500,-. Děkujeme za pochopení.💗

Doprava & Platba

Doprava

Naše e-shop nabízí pohodlné možnosti doručení, které vám umožní zvolit si tu nejvhodnější variantu pro vás. Spolupracujeme s čtyřmi spolehlivými doručovateli: Zásilkovnou, Balíkovnou, Českou poštou, PPL.

PPL - výdejní místo | 46,- | nad 1500,- zdarma

Je volbou pro ty z vás, kteří preferují vyzvednutí zboží na nejbližší pobočce a zároveň nechtějí zbytečně utrácet za dopravu. Síť pokrývá širokou síť výdejních míst, včetně výdejních boxů, takže budete mít možnost vybrat si tu nejvhodnější pro vás. Po objednání a doručení na vybranou pobočku  obdržíte upozornění v aplikaci či SMS a můžete se vydat pro svůj balíček bez zbytečných čekání. Doručení běžně do druhého dne od podání.

PPL - na adresu | 67,- | nad 1500,- zdarma

Pro vaše pohodlí nabízíme doručení balíčku přímo na vámi zadanou adresu za dobrou cenu. Doručovací služba PPL vás bude kontaktovat v den doručení a informuje Vás o čase doručení. Vy budete mít možnost balíček převzít na vámi zvoleném místě. 

Zásilkovna Z point  | do 5kg 85,- | nad 5kg 95,-

Je skvělou volbou pro ty z vás, kteří preferují vyzvednutí zboží na nejbližší pobočce. Síť Zásilkovny pokrývá širokou síť výdejních míst po celé zemi, takže budete mít možnost vybrat si tu nejvhodnější pro vás. Po objednání a doručení na vybranou pobočku Zásilkovny obdržíte upozornění a můžete se vydat pro svůj balíček v pohodlí a bez zbytečných čekání.

Zásilkovna doručení Na adresu | do 5 kg 99,- | nad 5kg 115,-

Pro vaše pohodlí nabízíme také doručení balíčku přímo na vámi zadanou adresu. Doručovací služba Zásilkovna vás bude kontaktovat v den doručení a vy budete mít možnost balíček převzít na vámi zvoleném místě.

Balíkovna  | 75,- | nad 1500,- zdarma

Je další skvělou možností pro pohodlné doručení. Balíky jsou doručovány na vámi zvolenou pobočku, stačí počkat na umožnění a balíček si vyzvednout. Spoléháme se na spolehlivé doručovací služby, které zajistí, že váš balíček dorazí bezpečně a včas.

Česká pošta - doručení na poštu |  89,-

Pokud vám vyhovuje, můžeme vaši objednávku také doručit přímo na vaši nejbližší poštu. Po příjezdu na poštu obdržíte upozornění, a můžete si balíček vyzvednout osobně.

Česká pošta - doručení do vlastních rukou | 99,-

Pro ty z vás, kteří preferují maximální kontrolu nad doručením, nabízíme možnost doručení do vlastních rukou. V případě této volby vám bude objednávka doručena na Vámi zvolenou adresu. O jejím doručování budete informování díky podacímu číslu, které Vám zašleme

 

Osobní předání v Táboře | zdarma

Možné po předchozí domluvě. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail info@make-itreal.com

 

Platba

V našem e-shopu nabízíme různé způsoby platby, které jsou bezpečné a pohodlné pro naše zákazníky. Můžete si vybrat z následujících platebních metod:

Platba kartou

Přijímáme platební karty Visa, Mastercard, American Express a další. Vaše platební údaje jsou šifrovány a zabezpečeny, abychom zajistili maximální ochranu vašich osobních údajů.

Bankovní převod

Můžete provést platbu prostřednictvím bankovního převodu. Po potvrzení objednávky obdržíte e-mail s potřebnými údaji pro provedení platby. Vaše objednávka bude odeslána po připsání platby na náš účet.

Dobírka | 35,-

Dobírka je do odvolání zrušena z důvodu velkého množství nevyzvednutých objednávek, pokud budete mít vážný zájem o dobírku kontaktujte nás na e-mail info@make-itreal.com. Omlouvám se za komplikace a děkuji za pochopení. 

Objednávku zaplatíte až při převzetí zásilky u dopravce. Platbu lze provést hotově a na některých pobočkách i kartou. Vaše objednávka je odeslána ihned po zpracování, nečeká se na žádné přijetí platby.

Věříme, že tyto možnosti doručení a platby vám poskytnou maximální pohodlí a spokojenost při nákupu na našem e-shopu. Jsme tu pro vás a vždy se snažíme zajistit, abyste měli nejen kvalitní produkty, ale také příjemný nákupní zážitek.